Neděle, 26. května 2019,

POLE DANCE

POLE DANCE

Slovní spojení pole dance znamená v překladu tanec u tyče. Je to skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Přijďte ho vyzkoušet i Vy!

Na hodinách Vás nečeká svlékání ani nic vulgárního, nýbrž elegantně svůdné taneční prvky a choreografie, které ve Vás dokážou probudit netušenou ženskost, naplnit Vás vnitřní silou a pocitem svobody.

Pole dance hravě nahradí hodiny v posilovně a navíc Vám zaručí, že se budete skvěle bavit a zpevníte své tělo od hlavy až k patě. Při pravidelném tréninku budete cítit posílení zejména na břišních svalech a horní polovině těla. 

Lektorky jsou speciálně vyškoleny a uvědomují si specifika pole dance. Výuka je pozvolná, jednotlivé prvky se vyučují pomalu a důkladně - tak, aby si tělo postupně zvykalo na tento druh pohybu

 

Naše studio je vybaveno 6 tyčemi v průměru 45mm. Každá tyč má spinový režim.

Lekce začíná rozcvičením, následuje posilování s vlastní váhou těla, pole dance prvky a otočky a nakonec strečink.

Co s sebou: velmi krátké šortky/kalhotky s nohavičkou, tílko nebo sportovní podprsenku, ručník. Před lekcí se minimálně 24 hodin nemažte krémem!

 

Pole Princess

Pole dance Princess je určen pro děti od 7 do 13 let, které chtějí začít s tímto sportem/tancem. Během kurzu zábavným způsobem posílíme celé tělo, zvýšíme si flexibilitu, naučíme se spoustu zábavných prvků a otoček.

Pole dance level 1

Level 1 je určen pro úplné začátečníky. Během kurzu posílíme celé tělo, zvýšíme si flexibilitu, naučíme se základní prvky a otočky.

Pole dance level 2

Level 2 navazuje na level 1. Během kurzu se naučíme mírně pokročilé triky a otočky, jakými jsou například butterfly, superman a střecha.

Pole dance level 3

Level 3 navazuje na level 2. Během kurzu se naučíme středně pokročilé triky a otočky, jakými jsou například butterfly extended, moon, jade a shlouldermount a na konci vše spojíme do kombíček.

Pole dance level 4

Level 4 navazuje na level 3. Během kurzu se naučíme pokročilé prvky a otočky, jakými jsou například sea horse, aysha a iguana.

Pole dance level 5

Level 5 navazuje na level 4. Během kurzu se naučíme více pokročilé prvky a otočky, jakými jsou například dragon tail, front splits a dangerous bird.

Pole dance level 6

Level 6 navazuje na level 5. Během kurzu se naučíme extra pokročilé prvky a otočky, které jsou zaměřené na celkovou flexibilitu a sílu. Vyzkoušíme si také různé druhy stojek, přechodů a kombinací.

Pole dance level 7

Level 7 navazuje na level 6. Během kurzu se naučíme super extra pokročilé prvky a otočky, které odzkouší naši flexibilitu, sílu a techniku. Vyzkoušíme si také různé druhy přepadů, přemetů, přechodů a kombinací.

Exotic

Svůdné pojetí pole dance zaměřené na tanec zdůrazňující ženské přednosti. Ladné a sexy taneční choreografie na tyči i mimo ni. Na lekcích Exotic je důležité cítit se dobře, proto doporučujeme vysoké podpatky, také se nebojte provětrat ze skříně i peprnější kousky oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Dále si pak nezapomeňte ručník a potřeba budou i chrániče na kolena. Vhodné od levelu 2.

Flexi

Lekce je zaměřená na zvyšování flexibility a protažení celého těla. Slouží také k prevenci svalových poranění, poškození kloubního aparátu a bolestí zad. Nepožadujeme žádnou úroveň flexibility. Vhodné zejména ke klasickým lekcím pole dance. S sebou pohodlné oblečení, které vás nebude omezovat při pohybu a zároveň vás udrží v teple. Doporučujeme dlouhé legíny a návleky, případně ponožky. Vhodné pro všechny levely.

Spin

Pole dance spin je lekce určená pro kurzistky a kurzisty, kteří již absolvovali level 1. Během tohoto kurzu se naučíme prvky, které již známe, ale vyzkoušíme si je na spinové tyči. Přidáme i pár nových triků, které byly vyvinuty speciálně pro spinovou tyč a na konci vše spojíme do jednoduchých kombíček. (Nevolnosti se nebojte, jelikož pravidelným tréninkem zcela vymizí!)

Moc se na vás těšíme!

Cena kurzu a lekcí:

Pole Princess

 • 1 480 Kč/5 měsíců

Pole dance level 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 

 • 1 600,- Kč/12lekcí (celý semestr)
 • 1 450 Kč/10 lekcí
 • 170,- Kč/1 lekce

Exotic

 • 170,- Kč/1 lekce
 • 850,- Kč/5 lekcí
 • 1 450,- Kč/10 lekcí

Spin 

 • 170,- Kč/1 lekce

Flexi

 • 100,- Kč/ 1 lekce

Individuální lekce 
(cena platí na jednu osobu)

 • 450,- Kč/1 lekce
 • 2 200,- Kč/5 lekcí
 • 4 300,- Kč/10 lekcí

 

NABÍDKA VYSTOUPENÍ


Zajistíme Vám sólové nebo skupinové vystoupení a pomůžeme Vám zpestřit firemní nebo soukromý večírek, festival, ples, jubileum, svatbu, oslavu, vánoční či silvestrovský večírek, teambuilding nebo jinou akci. 
 • Mile překvapíme oslavence, obchodního partnera, přátele, známe netradičním dárkem.
 • Dech-beroucí taneční vystoupení Vám ušijeme na míru
 • Skvělé taneční výkony a stylové kostýmy jsou samozžejmostí
 • Po vystoupení v rámci akce může, ale nemusí následovat výuka tance, např. v podobě krátkého zapojení diváků
Rádi vyhovíme Vašemu zvláštnímu individuálnímu přání či požadavku.

POLE DANCE
Tanec na tyči se pomalu dostává do podvědomí veřejnosti jako kombinace náročné silové akrobacie a ženských ladných pohybů. Nabízíme vystoupení jedné(sigle show) či dvou (duo show) tanečnic, které oživí Váš večírek, párty či oslavu. Naše tanečnice připravují své choreografie vždy v souladu s přáním klienta.
Vlastníme přenosnou X-STAGE, jejiž výška je 3,2 m. Tuto tyč není třeba kotvit do stropu, tudíž se vystoupení může konat i v prostorách s vysokým stropem nebo venku. Pokud máte vyšší strop, je možné vystoupit na rozpěrné tyči, podmínkou však je pevný a rovný strop.
Délka Show: Single 3 - 4,5 min.; Duo show 5-8 min.
Cena se odvíjí od termínu, času a charakteru tanečního vystoupení. Je vždy individuální.

CHAIR DANCE
Vystoupení hodící se na firemní večírky, zejména jako půlnoční překvapení. Chair dance je smyslným, ženským a lehce svůdným tancem.
Vlastníme své židle.
Délka Show 3-5 min.
Cena se odvíjí od termínu, času a charakteru tanečního vystoupení. Je vždy individuální.


 

 


 

NABÍDKA VYSTOUPENÍ
POLE DANCE
FLIRT DANCE

 

Permanenka/kredit:

objednávky na e-mail:
fitclub.jana@seznam.cz 
platba na účet: 
94-2572520297/0100 


 

PÁTEK

  9.00

10.05

10.05

17.00

18.30

BOSU CARDIO

ALPINNING

DANCE JOGA

BŘICHO HÝŽDĚ

POWER JOGA

 

SOBOTA

ZAVŘENO

NEDĚLE

  9.00

16.20

17.30

18.45

ALPINNING

ALPINNING

BODY STYLING

POWER JOGA

 

PONDĚLÍ

17.00

18.15

19.30

ALPINNING

BOSU CARDIO

POWER JOGA

 


Fit Club Jana na Facebooku


ÚVODNÍ STRÁNKA  |   PERMANENTKA  |   SLOVNÍČEK POJMŮ                                  KOCMEN interactiv